חיפוי אמבטיה

כאשר אנו מדברים על חיפוי אמבטיה אני ובעצם מתכוונים לכך מתכוונים לכך , שיש המון חומרים מיוחדים בשוק שאיתם בעצם החברות שנמצאות בשוק והעובד שיעשה בעצם את עבודת החיפוי מתיז חומרים מיוחדים אך ורק על משטח האמבטיה, אחרי ציפוי אמבטיה אנו יוצרים שכבה חדשה , חלקה ומבריקה.

 את חיפוי אמבטיה ניתן כמובן לעשות במבחר גוונים ע"פ דרישת  הלקוח. לכל אחד יש את הדרישות שלו ואת הרעיונות העיצובים והשיגעונות שלו שממדברים על עיצוב הבית וכן גם שמדברים על חיפויים בבית שכן האמבטיה צריכה להיות נקייה ויפה ולשדר יוקרתיות למשתמש בה.

יש לציין שבתחום חיפוי אמבטיה, העבודה נעשית באופן כזה שדבר ראשון מסירים את ציפוי באמבטיה הישן באופן שיצור משטח איכותי שיקלוט את החומר החדש שבחרתם בשביל להתחיל עבודה כמו שצריך וחשוב לבדוק אם באמת הפועל שמתקין עושה זאת.

בדרך כלל החומר חזק כל כך, עד כי ניתן לנקות את האמבטיה לאחר מכן בעת הפעילות השוטפת, עם כל חומר שתרצו החל בחומצות או בצמר פלדה אפילו כך שאין דאגה לגבי ניקוי לאחר ביצוע חיפוי אמבטיה. כמובן שכל חומר ניקוי אחר שמוכר בשוק גם כן ניתן לנקות  ואין בעיה אפילו על ידי שימוש במסירי אבנית למיניהם.

כאשר רוצים לבצע חיפוי אמבטיה ניתן להיתקל במספר בעיות שונות כגון סוג האמבטיה יש את האמבטיה החדשנית יותר שהיא בעצם מבוססת צבע אקרילי ויש את הישנה יותר שהיא בעצם מבוססת אמבטיית פח. באמבטיית פח ישנם המון בעיות והנפוצה ביותר היא כיפוף ועיקום הפח שנוצר בדרך כלל על ידי ילדים קטנים אך גם על ידי הורים ואנשים מבוגרים הכיפוף בעצם יוצר עיקום שיוצר קילוף של החומר שמצפה את אמבטיית הפח והוא האמייל וכך נוצרת חלודה רצינית בגלל שהשילוב של פח חשוף ביחד עם מים יוצר בעיות וכתוצאה מכך גם חלודה ובסוף ניתן להגיע גם לחור גדול באמבטיה ונזילות שונות ומשונות . כאן ניתן לבצע חיפוי אמבטיה נקודתי ומעניין. חדשני מאוד ובעצם עניין שפותר לכם את הבעיה

בשנים האחרונות יש המון דרישה לחיפוי אמבטיה דווקא על אמבטיות שעשויות פח בגלל חסרונם הבולט שמתבטא בקורוזיה וציפוי חלש הרגיש לכל סוגי המכות וכך גורם לעיקום האמבטיה ולפגיעתם.

בעבר אנשים היו מפחדים והיו מרגישים אי נוחות מסוימת לגבי החלפת אמבטיה אך כעת על ידי חיפוי אמבטיה ניתן בעצם להלביש אמבטיה חדשה לגנרי על אמבטיה שינה ופגועה. אולי הלבטים היו צודקים כי קיים חשש לגבי ההחלפה שבעצם צורכת  שבירת חרסינה, הוצאת אמבטיה ישנה , ובכלל צריך לדאוג לאחסון לה איפשהו לדאוג לזרוק אותה לפח במקום ראוי מבלי לכלך את הסביבה. בלאגן ולכלוך גם הם חלק מהדאגה של החלפת אמבטיה ישנה ולחדשה ללא חיפוי. כך שרבים היו נשארים עם האמבטיה הישנה והפגועה או שלא משתמשים בה בכלל כיוון שלא רצו להיכנס לבאלגן של החלפתה.

בשיטה החדשה של חיפוי אמבטיה ההרכבה נקייה ומהירה , ואינה מגיעה בכלל לפירוק ובשבירת החרסינה וגרימת נזקים. למעשה אנו מלבישים את האמבטיה החדשה באופן מושלם ומדויק על האמבטיה הישנה. וכך חוסכים את כל הלכלוך והבלאגן שהיה אמו להיווצר על ידי החלפת אמבטיה.

 כמובן שגם הגנה נגד החלקה וכל האמצעים הבטיחותיים נמצאים בחיפוי אמבטיה חדשני ויפה.

חיפוי אמבטיה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>