שיש לאמבטיה

כולנו מכירים את זה שכאשר אנו רוצים לשפץ או ולבנות בית חדש ורוצים להשקיע עד הפרט האחרון בעיצוב הבית וביצירת אווירה נעימה וחדשנית אנו מגיעים בעצם לחדר האמבטיה ואז עוצרים וחושבים מה לעשות ונתקלים בהמון בעיות. כיום יש פתרון מדהים שהוא שיש לאמבטיה שיוצר אווירה יוקרתית ונעימה.

חדר האמבטיה משמש אותנו וממלא תפקיד חשוב מאוד בחיי היום יום הוא בעצם הרגע שלנו ועם עצמנו וצריך להיות אווירה רגועה ולכן שימוש נכון בעיצוב האמבטיה על ידי שיש לאמבטיה יכול להיות פתרון טוב וחשוב להשקיע  זמן רב במה לקנות ואיך לעצב.

 שיש לאמבטיה הוא החומר הנפוץ ביתר וגם החומר שכולם אוהבים, העיצוב הוא קל ומגיע בגדלים , צבעים וצורות שונות הנותנות לבעל הבית אפשרויות בחירה כמעט אין סופיות וללא הגבלה ממשית בצבעים במיוחד. 

עיצוב האמבטיה ובחירה של בעל הבית היא בחירה קשה אך שיש לאמבטיה עושה את הבחירה לקלה מאוד, החומר מבודד בצורה מעולה ובעצם גם מונע מעבר של מים מחדר האמבטיה לשאר חדרי הבית והבידוד הוא מושלם, בנוסף הוא גם שומר על טמפרטורות האמבטיה בצורה יעילה כך שבחורף תיהנו מטמפרטורה נוחה גם בחדר האמבטיה לאחר ביצוע המקלחת ואף אם תדליקו חימום החום ישמר.

השיש יכול להיות גם מחוספס וישמור עליכם גם מפני החלקה וזהו עניין חשוב מאוד כיוון שהחלקות באמבטיה מסוכנת מאוד.

 העיצוב של חדרי אמבטיה עם שיש לאמבטיה יוצר לחדר האמבטיה מראה חדשני ונוצץ לאורך זמן. הגוון המיוחד והמבריק בו מתהדרת בדרך כלל קרמיקה לאמבטיה. לא צריך להתחיל לנגב ולשפשף את השיש כיוון שמספיק ניגוב אחד קל בשביל להבריק את השי ולתת לו מראה מעניין ומבריק.

  ניתן גם לשב את השיש באמבטיה לשאר הבית למטב ולשירותים וליצור אחידות מעניינת ונעימה למראה לכל מי שמסתובב בבית וניתן ליצור קונספט חדש לבית בכך שכל החדרים שבהם עיצבתם עם שיש יראו באופן חדש ונוצץ ולא שונה יותר מידי אחד ממשנהו.

חדר האמבטיה, ובתוכו שיש לאמבטיה, כבר שנים לא משמש אותנו בעצם רק למקלחת או צחצוח שיניים בבוקר , התפיסה שלנו בעצם לחדר אמבטיה השתנתה עם השנים לאורך השנים אנו רואים בו חדר לכל דבר שבו אנו נמצאים זמן רב וחשוב לנו לרואת בו גם חדר נקי ומעוצב .

השינוי בתפיסה הזאת מביא אותנו לחשוב בעצם איך אנ ורוצים לעצב או לבנות מחדש את חדר האמבטיה ושימוש בחומר כמו שיש לאמבטיה הוא שימוש נכון ועדכני. כאן ניתן לתת ביטוי לשימוש הזה בשיש ובעצם לפרוש את כל מה שעולה בדמיוננו ולעצב את חדר האמבטיה מחדש בצורה מעניינת .אנו רוצים לתת לעצמנו תחושת ספא קטן בתוך הבית וכך ליצור לנו את האווירה הנעמה ביותר שנוכל לתת לנו וכל מי שמשתמש בחדר האמבטיה וכך שימוש נכון ובקניית שיש לאמבטיה אנו וניצור בו את ההבדל הנכון שבין סתם אמבטיה לאמבטיה מעוצבת ונכונה.

חשוב מאוד לבחור את שמתאים לנו ולאופי של הבית וכך ליוצר אווירה מדהימה בבית ובכלל כייף גדול לקבל מחמאות מאורחים על הבחירה הנכונה בשיפוץ חדר האמבטיה.

שיש לאמבטיה משמש בנוסף לחיפוי הקירות גם ליצור שטח ומשטח מסביב לכיור, וכיום שיש לאמבטיה מחליף את הקרמיקה והפורצלן ונותן מבט אחר על האמבטיה. 

השיש חייב להיות עמיד בפני מים כמובן שמדברים על שיש לאמבטיה, כאשר הוא בא במגע עם מים עומדים או לחילופין זורמים ללא הרף במקלחות ארוכות שמבצעים יושבי הבית.  

שיש לאמבטיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>