שיש מטבחים


שיש מטבחים מעוצב למטבח החדש שלכם

 

כיצד תבחרו שיש מטבחים שיתאים למטבח החדש שלכם

ההחלטה להתקין מטבח חדש בבית קיים, אינה החלטה שמתקבלת בחטף, או באופן ספונטאני וללא תכנון. וזאת כשמדובר בבית קיים, שבו נמצא מטבח פעיל ומאובזר. ההחלטה להתקין מטבח בבית חדש, היא מובנת מאליה, כי אין מטבח קודם.

בעת שאנחנו מתכננים ומעצבים מטבחים חדשים אנחנו מתייחסים למספר נושאים, שהם חיוניים מבחינת התכנון והעיצוב של המטבח החדש.

אחד מהנושאים החשובים שאליו אנחנו צריכים להתייחס בעת תכנון ועיצוב של מטבח חדש, הוא הנושא של שיש מטבחים.

 

שיש מטבחים כגורם מאזן בין צבעי המטבח השונים

שיש מטבחים הינו האלמנט שיעניק את עיקר הצבע למטבח בשילוב עם גוון העץ של המטבח, והוא גם צריך להוות גורם מאזן לגוונים שנבחרו. כמו הצבע שנבחר לארונות המטבח, לחיפויים, לריצוף וכדומה.

בדרך כלל מזמינים שיש מטבחים בגוונים מנוגדים לגוון של ארונות המטבח, כדי ליצור קונטרסט ביניהם.

מומלץ להתייעץ לגבי ההתאמה של שיש מטבחים לעיצוב הכללי של המטבח עם מעצב הפנים של הבית או עם מעצבי המטבח אשר מתכננים את המטבח שלכם.

 

שיש מטבחים למטבח המודרני

בחירת שיש מטבחים מתאים לעיצוב של המטבח, היא בעלת חשיבות לא רק מבחינה עיצובית אלא גם  מבחינה פונקציונאלית. שיש מטבחים ישמש אותנו בעת שאנחנו עובדים במטבח, כמשטח עבודה. תופעה מוכרת במטבחים רבים, היא הימצאותו של אי, שמותקנים בו ברז וכיור, ארונות ומשטח עבודה נוח ורחב.

אתם יכולים לבחור בין שני סוגים של שיש מטבחים, שיש מטבחים מגרניט או שיש מטבחים מסוג אבן קיסר. לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, וגם טווח המחירים נע בהתאם לאיכות.

 

מזמינים שיש מטבחים בהתאם לעיצוב ותקציב 

כשאנחנו מזמינים מטבח חדש כולל שיש מטבחים, אנחנו מבצעים את ההזמנה בהתאם לתקציב העומד לרשותנו. אנחנו מקציבים לכל אחד מהגורמים תקציב מסוים. סכום X למטבח וסכום Y לשיש. אם אנחנו גולשים בסכום שהשקענו במטבח, יישאר לנו פחות להשקיע בשיש.

כלומר, אם לרשותנו סכום איקס, להשקעה הכללית במטבח, אנחנו יודעים שאם נשקיע יותר במטבח עצמו, ארונות, פרזול ועוד, יישאר לנו פחות כסף עבור הזמנת שיש מטבחים, וייתכן ולא נוכל להזמין שיש מטבחים איכותי כפי שתכננו.

לכן חשוב לשמור על איזון ולהציב גבולות כשאנחנו עומדים להזמין מטבח חדש.

  

אסור להסתנוור מכל מה שמציעים לכם

שפע החידושים שהוכנסו למטבחים בשנים האחרונות, עשויים בקלות לסנוור אותנו, ולבסוף להעמיד אותנו במצב שהוצאנו על המטבח החדש סכום כפול ממה שהתכוונו.

כדאי לזכור, שאם אתם משקיעים סכום גבוה במטבח עצמו, והוא הופך להיות להוצאה לא ריאלית עבורכם, אתם עלולים להצטער על ההוצאה הכבדה על ארונות המטבח, מבלי שיישאר לכם מספיק כסף עבור ההוצאה של שיש מטבחים ועבור החיפויים של המטבח. שלא לדבר על הרכישה של מוצרי חשמל חדשים שיתאימו לדרישות של המטבח החדש.

חשוב לזכור, שאומנם כולנו רוצים לראות בבתים שלנו, מטבחים מעוצבים עם פרזולים עשירים ומתקדמים, אך התפקיד של המטבח בעידן המודרני, לא רק להיות יפה, אלא גם פונקציונאלי. אפשר למצוא מטבחים מעוצבים ולהתאים להם שיש מטבחים איכותי שיעשיר את מראה המטבח, אך לא ירושש את חשבון הבנק שלכם.

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת אבני ניצן המתמחה בייצור, יבוא ושיווק של אבן ושיש לבית ולחוץ. אצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של שיש מטבחים למטבח החדש שלכם, שמקורם ממחצבות בארץ ובחו"ל. אתם מוזמנים להתרשם מהמגוון העשיר ומהאיכות הבלתי מתפשרת של המוצרים שלנו ולהתאים למטבח החדש שלכם, שיש מטבחים יוקרתי ואיכותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>