סף חלון

סביר להניח שגם לכם כבר יצא בעבר לעבור את החוויה הלא נעימה שרבים מבעלי הדירות חווים במהלך ימות החורף הגשומים. הכוונה היא כמובן לחדירת מים דרך החלון שגורמת כפועל יוצא לרטיבות בקיר ומשם הלאה ליצירת עובש ושלל צרות נוספות. צרות שהיו יכולות להימנע לו רק היה ברשותכם סף חלון איכותי ועמיד.

מהו סף חלון? ובכן סף חלון מכונה גם "אדן חלון" והוא קיים קרוב לוודאי בכל בית בישראל ממש מתחת לאף,מחוץ לחלון ביתנו. מדובר בפריט שאולי נדמה כשולי,אך אל תטעו,סף חלון לא נועד לשמש כמשטח הנחה לעציצים (למרות שזוהי בהחלט תוספת נחמדה לכל סף חלון) אלא כפריט פונקציונאלי הכרחי בכל בית. המטרה שלנו בהתקנת סף חלון היא למנוע כאמור חדירה של מים אל הבית על ידי ניקוז מי גשמים מסף החלון והלאה בטרם יצטברו ויתחילו לחדור אל הקיר. הפעולה הזו נעשית באמצעות חריץ המכונה "אף מים" שמותקן בכל סף חלון. כך כאשר מים מתחילים להצטבר על גבי הסף,הם זורמים באמצעות החריץ הלאה ונזרקים אל הקרקע במקום להצטבר בצורה משמעותית ומזיקה. לרוב,סף חלון יהיה עשוי מאבן שיש טבעית אך למי שמעוניינים ללכת על בחירה מעט בנאלית יותר,ניתן להתקין סף חלון העשוי בטון שצבוע בצבע כרצונכם. למעוניינים בגיוון ניתן להתקין סף חלון מעץ או ממתכת,אך יש לזכור את ההיבט הפונקציונאלי של סף החלון ולקחת בחשבון שלכל חומר גלם ישנם יתרונות וחסרונות שונים. חשוב לבחור סף חלון שיהיה עשוי מחומרים עמידים ואיכותיים שכן מדובר במוצר שנמצא מחוץ לבית וחשוף לכל פגעי מזג האוויר השונים. כמובן שגם לחזות ישנה חשיבות שכן בכל זאת,סף חלון הוא מוצר שנמצא מחוץ לקירות הבית שלנו,משקיף אל הרחוב. כך שעל מנת שנזכה לחזות חיצונית נאה של הבית שלנו,יש לבחור סף חלון נאה בהתאם באמצעות עמידה על קריטריונים מחמירים של צבע הולם,סגנון,גימור וכדומה.

סף חלון

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>