כיצד חיפוי שיש משדרג את מראה ביתכם

כיצד חיפוי שיש משדרג את גרם המדרגות שלכם

 בשנים האחרונות, עבור קבלנים רבים חיפוי שיש הינו החיפוי המועדף מבין החיפויים הקיימים היום בשוק. למרות  שתהליך של חיפוי שיש יקר יותר מחיפוי קירות באמצעים אחרים (טיח,צבע ואחרים), חיפוי שיש נחשב לחיפוי יוקרתי ומרשים לשנים ארוכות.

חיפוי שיש על המדרגות מוסיף יוקרה ואלגנטיות לגרם המדרגות ומשדרג באופן בולט את המראה שלהם. חיפוי שיש משדרג באופן מושלם מדרגות מבטון, ממתכת או מיושנות, עשויות מעץ .

 חיפוי שיש במטבח

חיפוי שיש במטבח נושא ביתרונות בכל בית בו הוא מותקן.

חיפוי שיש במטבח, מעניק למטבח מראה חדיש ומודרני לתקופה של הרבה שנים. מטבח שעליו חיפוי שיש אינו מתבלה מאחר והשיש עשוי מאבן בעלת חוסן המשתמרת לאורך שנים רבות. חיפוי שיש משדרג את מראה המטבח באופן ניכר. חיפוי של שיש על הריצוף ועל הקירות במטבח מעניקים למקום מראה יוקרתי ומודרני.

חיפוי שיש מתבצע בהתאמה לעיצוב הקיים במטבח, על מנת שהחיפוי ישתלב עם הרהיטים, מוצרי החשמל והתאורה הקיימים במקום עוד מקודם.

 חיפוי שיש לקירות חיצוניים

חיפוי שיש חיצוני שומר על קירות הבית החיצוניים מפני נזקי מזג האוויר. לאחר תהליך של חיפוי שיש לא יהיה יותר צורך בתיקונים חוזרים ונשנים של הקירות החיצוניים. כבר מהרגע הראשון שמתקינים חיפוי שיש על הקירות החיצוניים ניכר הבדל משמעותי בין מראה הבית לפני ואחרי עבודות החיפוי.

חיפוי שיש לקירות חיצוניים מהווה שדרוג עצום עבור מראה הבית ותחושת דייריו. בית העובר מקירות חיצוניים המכוסים בצבע או בטיח לבית עם קירות מחופים בשיש, מזכיר את היומרה הידועה על בעל רכב שעובר מחיפושית לרולס-רויס, שדרוג מהותי ומשמעותי ביותר.

 חיפוי שיש באמבטיה

חיפוי שיש לאמבטיה משדרג את מראה האמבטיה והופך אותה למקום מזמין ומפנק. חיפוי שיש לאמבטיה מתבצע בדרך כלל לאחר עבודות שיפוץ בבית או שיפוץ של האמבטיה עצמה. המעבר מאמבטיה שקירותיה מכוסים רק בטיח או בצבע עם קרמיקות מהדור הישן, לאמבטיה עם חיפוי משיש משתווה למעבר ממגורים במעברה למגורים בוילה.

בבתים שחדרי האמבטיה נפרדים מהשירותים, כל יחידה נפרדת מקבלת את אותו חיפוי שיש, כדי לשמור על אחידות העיצוב.

במידה וקיימים מספר חדרי אמבטיה בבית, למשל, אמבטיה בחדר הורים, אמבטיה צמודה לחדר ממד ואמבטיה מרכזית, כל יחידה יכולה לקבל חיפוי שיש שונה בהתאם לעיצוב החדר הצמוד לה או לכלים הסניטריים שכבר קיימים במקום.

לתהליך של חיפוי שיש לאמבטיה יש תפקיד נוסף והוא התפקיד הבטיחותי.

חיפוי שיש באמבטיה מהווה צעד בטיחותי מאחר והחיפוי מביא לחספוס של רצפת האמבטיה ולמניעת החלקה.

חדר האמבטיה מחופה בשיש הופך לאחד המקומות האהובים בבית.

 חיפוי שיש חיצוני במבנים ציבוריים

 חיפוי שיש חיצוני בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים מעניק נופך של יוקרה לבתים ולבניינים ששום חיפוי אחר לא יכול להעניק להם.

בניינים משותפים אשר עוברים תהליך של שיפוץ ולאחר מכן של חיפוי שיש חיצוני משדרגים את המראה שלהם בצורה ניכרת ובניין שהיה לו מראה מיושן ומדכא הופך לבניין מרשים, אלגנטי ויוקרתי. המקרה הידוע של הפיכת הברווז המכוער לברווזון מפואר.

 באבני ניצן מציעים לכם עבודות של חיפוי שיש לקירות חיצוניים, לאמבטיה, למטבח ולמקומות נוספים בבית. מגוון עשיר של חיפויי שיש מוצע לכם באולם התצוגה שלנו. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם ממגוון עשיר של חיפויי שיש של אבני ניצן. לאחר ביצוע הזמנת העבודה, אנשי מקצוע מובחרים של החברה מגיעים לביתכם לביצוע עבודות החיפוי.

 

 

 

 

 

 

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה חיפוי שיש, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>