כיצד צריך להיראות אדן חלון בבית פרטי?!!

איזה אדן חלון מתאים למטבח?

אדן חלון, המוכר גם בשמו הנוסף, סף חלון, הינו משטח אבן או שיש אופקי, שבונים אותו לאחר שהמקומות שבהם יעמדו פתחי החלונות, עברו טיח מבפנים. אדן חלון מהווה חלק עיצובי ופונקציונאלי של החלק הפנימי של החלונות בבית.

החשיבות של אדן חלון, נעוצה בכך שהוא מעניק בסיס ישר ואיתן לחומרים, בד"כ אלומיניום, שהחלון עשוי מהם. עוד בשלב של תכנון החלון, חשוב להחליט על הסוג החומר, העובי והעיצוב של אדן החלון.

העיצוב של אדן חלון, מתאים לכל מקום בבית, בין אם זהו בית פרטי, או דירת מגורים בבית משותף. חלון במטבח, שמתחתיו אדן חלון, הוא פינת חמד בכל מטבח, ולא רק עבור מי שעובד במטבח, ונהנה מהאור שנכנס מהחלון. אדן חלון הוא מקום נפלא להעמיד עליו עציצים, אדניות עם עשבי תיבול, כמו עציצים עם נענע ואחרים.

אדן חלון משיש חלילה למראה מעודן של החלון

הבחירה של אדן חלון עבור חדרי הבית, תיעשה לפי העיצוב הכללי של הבית כולו, ובהתאמה לעיצוב של החדרים עצמם.

למעשה, עיצוב החלונות בבית, אינו משתנה מחדר לחדר, רק הגדלים והפתיחה שלהם.

כלומר, בחדרים מסוימים פתיחת החלונות תהיה שונה מאשר בחדרים אחרים, תלוי בגודל החדר ובמיקום החלון. לגבי העיצוב של אדן חלון, הבחירה יכולה להיות שונה בין החדרים השונים. כדאי לזכור, שלא משנה מה יהיה העיצוב של אדן חלון בכל חדר, חובה שיהיה לכל אדן חלון "אף מים", שימנע מהגשמים להיכנס לחלון ולתוך הקיר.

מדובר בחריץ המוצב בתחתית משטח האבן, שמשנה את כיוון זרם המים ומוביל אותם לזרימה אל סף החלון ונפילת אל האדמה, כשהם מגיעים לקצה של החלון.

סוג של אדן חלון שמאד נפוץ בשנים האחרונות, הוא אדן חלון שעשוי משיש חלילה, בעל מראה עדין ורך.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>